Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Baker, Jan (1939-)
Knekten 1980

Radering med håndkolorering
Motivet: 50x33
Signert og datert nede t.h.: Jan Baker -80

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 16/25 Håndkol.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 800