Widerberg, Frans(1934-2017)
Flyktende mann
Litografi
Motivet: 80x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 97/100
Påtegnet med tittel nede på midten.
Pedersen 128.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 500