Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Deberitz, Per (1880-1945)
Fra Rønnes, Grimstad 1933

Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 33.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 103.
Kunstnerforbundet, Oslo 1949, kat.nr. 45.
Kunstnerforbundet, Oslo 1961, kat.nr. 4.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 6 000