Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Fra Rønnes, Grimstad 1933

Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 33.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 103.
Kunstnerforbundet, Oslo 1949, kat.nr. 45.
Kunstnerforbundet, Oslo 1961, kat.nr. 4.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 6 000