Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Deberitz, Per (1880-1945)
Kvinneakt

Olje på lerret
65x50
Signert nede t.h.: P Deberitz

Antagelig 1920-tallet.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 18 000