Deberitz, Per(1880-1945)
Kvinneakt
Olje på lerret
65x50
Signert nede t.h.: P Deberitz
Antagelig 1920-tallet.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
65x50
Signert nede t.h.: P Deberitz
Antagelig 1920-tallet.
Vurdering