Kavli, Arne(1878-1970)
Utekafé
Olje på plate
18,5x15,5
Signert 2 ganger nede t.h.: A Kavli og Kavli.
Den ene signaturen synes å være under ferniss.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 40 500
Olje på plate
18,5x15,5
Vurdering