Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kavli, Arne (1878-1970)
Utekafé

Olje på plate
18,5x15,5
Signert 2 ganger nede t.h.: A Kavli og Kavli.

Den ene signaturen synes å være under ferniss.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 40 500