Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Utekafé

Olje på plate
18,5x15,5
Signert 2 ganger nede t.h.: A Kavli og Kavli.

Den ene signaturen synes å være under ferniss.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 40 500