Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Enger, Erling(1899-1990)
Vårløsning 1964

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger 64

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 500