Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Enger, Erling (1899-1990)
Vårløsning 1964

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger 64

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 500