Schultz, Alexander(1901-1981)
Vinterlandskap 1980
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: A Schultz -80
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
60x73
Vurdering