Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Schultz, Alexander (1901-1981)
Vinterlandskap 1980

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: A Schultz -80

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000