Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Vinterlandskap 1980

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: A Schultz -80

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 000