Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Riis, Bendik (1911-1988)
Sjøfugler

Olje på plate
60x80
Signert nede t.v.: Bendik Riis

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 18 000