Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Krohg, Per(1889-1965)
Dachser

Olje på lerret
73x92
Signert nede t.v.: Per Krohg

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 17 500