Krohg, Per(1889-1965)
Dachser
Olje på lerret
73x92
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 17 500
Olje på lerret
73x92
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering