Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Krohg, Per (1889-1965)
Dachser

Olje på lerret
73x92
Signert nede t.v.: Per Krohg

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 17 500