Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Krohg, Per (1889-1965)
Barn bærer ved til bålet 1934

Olje på mahogniplate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1934

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000