Krohg, Per(1889-1965)
Barn bærer ved til bålet 1934
Olje på mahogniplate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1934
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på mahogniplate
55x46
Vurdering