Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Krohg, Per (1889-1965)
Saksen 1921

Olje på plate
27x41
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1921.

Påtegnet på baksiden av platen: ""Les ciseaux" peinture de Per Krohg Paris 1921 Lucy Krohg".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet Oslo, 1992 kat.nr. 17 med tittel "Saks som klipper blomster".

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 15 000