Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Krohg, Per(1889-1965)
Saksen 1921

Olje på plate
27x41
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1921.

Påtegnet på baksiden av platen: ""Les ciseaux" peinture de Per Krohg Paris 1921 Lucy Krohg".

Kunstnerforbundet Oslo, 1992 kat.nr. 17 med tittel "Saks som klipper blomster".

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 15 000