Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Badebaljen

Olje på plate
50x61
Signert nede C. Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Påtegnet samme sted med annen tittel: Badebillede

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000