Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Badebaljen

Olje på plate
50x61
Signert nede C. Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Påtegnet samme sted med annen tittel: Badebillede

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 12 000