Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Badebaljen
Olje på plate
50x61
Signert nede C. Krohg
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Påtegnet samme sted med annen tittel: Badebillede
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000