Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Krohg, Oda (1860-1935)
Brekkestø: Fra Sørlandet og Brygger og båter

Olje på lerret oppklebet på plate
19x24 og 14x23,5
Begge signert nede t.v.: O Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Sörlandet, Brekkestö".
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Brygger og baader, Brekkestö".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1952 kat.nr. 205
Kunstnerforbundet, Oslo 1952 kat.nr. 208

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 11 000