Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Krohg, Oda(1860-1935)
Brekkestø: Fra Sørlandet og Brygger og båter

Olje på lerret oppklebet på plate
19x24 og 14x23,5
Begge signert nede t.v.: O Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Sörlandet, Brekkestö".
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Brygger og baader, Brekkestö".

Kunstnerforbundet, Oslo 1952 kat.nr. 205
Kunstnerforbundet, Oslo 1952 kat.nr. 208

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 11 000