Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Krohg, Christian (1852-1925)
Fra Gaupholmen

Olje på lerret, oppklebet på plate
34x20,5
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet på baksiden av platen: Gaupholmen

Gaupholmen ligger ved Brekkestø, Lillesand.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 10 500