Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Widerberg, Frans (1934-2017)
Vinget og rytter

Litografi
Motivet: 80x60
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 7/60

Pedersen 329.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 9 000