Widerberg, Frans(1934-2017)
Vinget og rytter
Litografi
Motivet: 80x60
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 7/60
Pedersen 329.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 9 000
Litografi
Motivet: 80x60
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 7/60
Pedersen 329.
Vurdering
NOK 7 000–9 000