Nupen, Kjell(1955-2014)
Horisont 1986
Litografi med tekst og bilder innbundet i bok
Bokens format: 43x32 cm.
Bare signert på siste side der det står hva boken inneholder på fransk.
Paal-Helge Haugen og Kjell Nupen. Trykket av Clot i Paris 1986. 850 eks. 75 av disse eksemplarene skal være med signerte litografier, denne er en av de resterende 775 eks.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 500