Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Christo Vladimirov, Javacheff (1935-2020)
Surrounded Islands (Project for Biscayne Bay, Greater Miami, Florida) 1983

Litografi og collage
Lysmål: 63x54, Motivet: 59,5x53
Signert og datert i platen nede t.h.: Christo 1983
Signert og nummerert nede t.h.: Christo 90/100

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 600