Christo Vladimirov, Javacheff(1935-2020)
Surrounded Islands (Project for Biscayne Bay, Greater Miami, Florida) 1983
Litografi og collage
Lysmål: 63x54, Motivet: 59,5x53
Signert og datert i platen nede t.h.: Christo 1983
Signert og nummerert nede t.h.: Christo 90/100
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 600