Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svever i mot

Litografi
Lysmål: 62x83, Motivet: 60x81 Arket: 65x90
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 80/80
Påtegnet med annen tittel nede på midten: Svever

Pedersen 296. Fra 1981.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 10 500