Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Widerberg, Frans (1934-2017)
Svever i mot

Litografi
Lysmål: 62x83, Motivet: 60x81 Arket: 65x90
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 80/80
Påtegnet med annen tittel nede på midten: Svever

Pedersen 296. Fra 1981.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 10 500