Widerberg, Frans(1934-2017)
Beherskeren II
Litografi
Motivet: 80x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 59/60
Påtegnet med tittel nede på midten
Pedersen 193.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 9 000