Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Beherskeren II

Litografi
Motivet: 80x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 59/60
Påtegnet med tittel nede på midten

Pedersen 193.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 9 000