Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter, vinget

Litografi
Lysmål: 84x62, Motivet: 81x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 46/80
Påtegnet med annen tittel nede på midten: Reiter

Pedersen 290. Fra 1981.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 12 600