Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Widerberg, Frans (1934-2017)
Rytter, vinget

Litografi
Lysmål: 84x62, Motivet: 81x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 46/80
Påtegnet med annen tittel nede på midten: Reiter

Pedersen 290. Fra 1981.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 12 600