Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne og ørn 1979
Blyant på papir
Lysmål: 20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 000
Blyant på papir
Lysmål: 20x28
Vurdering