Scheel, Signe(1860-1942)
Barneakt
Olje på lerret
80x62,5
Signert nede t.h: Signe Scheel
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 16 500
Olje på lerret
80x62,5
Vurdering