Riis, Bendik(1911-1988)
Høstlandskap 1968
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede: okt. - 1968 malet af: Kunstmaleren Bendik Riis
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 43 500
Olje på plate
60x73
Vurdering
NOK 30 000