Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap
Olje på plate
24x19
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 30 500
Olje på plate
24x19
Vurdering