Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Riis, Bendik (1911-1988)
Kystlandskap

Olje på lerret
57x37,5
Signert nede på midten: Bendik Riis

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 20 500