Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Kystlandskap

Olje på lerret
57x37,5
Signert nede på midten: Bendik Riis

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 20 500