Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Fra Malmøya 1954 1955

Olje på plate
18x14
Signert, stedsbestemt og datert to ganger nede: Höst Malmøya 1954 Bendik Riis pinc. 1955

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 9 000