Riis, Bendik(1911-1988)
Fra Malmøya 1954 1955
Olje på plate
18x14
Signert, stedsbestemt og datert to ganger nede: Höst Malmøya 1954 Bendik Riis pinc. 1955
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på plate
18x14
Vurdering