Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Riis, Bendik (1911-1988)
Fra Malmøya 1954 1955

Olje på plate
18x14
Signert, stedsbestemt og datert to ganger nede: Höst Malmøya 1954 Bendik Riis pinc. 1955

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 9 000