Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap

Olje på plate
24x19
Signert nede på midten: Bendik Riis

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 7 500