Riis, Bendik(1911-1988)
Seilbåter
Olje på plate
33x47,5
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 33 500
Olje på plate
33x47,5
Vurdering