Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Landskap med trær

Olje på lerret
35x43
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R -Th 4?

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 400