Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Landskap med trær
Olje på lerret
35x43
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R -Th 4?
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 400
Olje på lerret
35x43
Vurdering
NOK 3 000–5 000