Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Den raude folen 1974

Serigrafi
Arket: 59x76, Motivet: 49x67
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -74

Påtegnet nede t.v.: prövetrykk
Dedikasjon nede t.v.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 12 000