Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Etterpå er det for seint 1980

Serigrafi
Arket: 70x82, Motivet: 69,5x58
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -80

Påtegnet nede t.v.: serigrafi
Påtegnet med tittel nede t.v.: ... etterpå, er det for seint
Noe utydelig nummertet nede t.v.: 77/200?

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 15 500