Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Helsing til Ho Chi Mihn 1969

Serigrafi
Arket: 45x60 Motivet: 36x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -69

Nummerert nede t.v.: 92/250
Påtegnet med tittel nede på midten.
Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 25 500