Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Aulie, Reidar (1904-1977)
Småbruk med kone, mann og hest 1961

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Aulie -61

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering