Aulie, Reidar(1904-1977)
Småbruk med kone, mann og hest 1961
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Aulie -61
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
73x92
Vurdering