Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
Ballblom

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Lie-Gjemre

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 000