Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
Ballblom
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Lie-Gjemre
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 000