Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Kenyansk kvinne

Olje på plate
33x24
Signert nede t.v.: J. Sitje

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00