Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Sitje, Joronn (1897-1982)
Barneportrett

Olje på plate
46x38
Signert nede t.v.: Joronn Sitje

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 2 500