Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Landskap med trær 1934

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: R. Th -34

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 2 000