Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Landskap med trær 1934

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: R. Th -34

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 2 000