Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Landskap med trær 1934
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: R. Th -34
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på lerret
65x75
Vurdering