Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Donner von Richter, Otto (1828-1911)
Spinnende kvinne, Roma

Olje på lerret
75x54
Signert og stedsbestemt nede t.v.: Otto Donner f. Roma

"f." betyr antagelig "fecit", som ofte ble brukt før for å si "har gjort det". Latinsk.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering