Donner von Richter, Otto(1828-1911)
Spinnende kvinne, Roma
Olje på lerret
75x54
Signert og stedsbestemt nede t.v.: Otto Donner f. Roma
"f." betyr antagelig "fecit", som ofte ble brukt før for å si "har gjort det". Latinsk.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00