Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Blomstrende frukttre

Olje på plate
29x34
Signert nede t.v.: Weidemann

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering