Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Vannspeil 1987

Olje på plate
45x58
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1987

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000

Tilslag NOK 54 000