Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Løvberg, Alf (1899-1986)
To kvinner i landsby

Olje på lerret
70x95
Signert nede t.v.: Alf Løvberg

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering