Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Løvberg, Alf(1899-1986)
To kvinner i landsby

Olje på lerret
70x95
Signert nede t.v.: Alf Løvberg

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00