Tiltrekning I
Litografi trykket i svart på tynt hvitt papir, oppklebet av kunstneren på middels tykt beige papir
Beige ark: 575-577x447-450 mm Hvitt ark: 480x354 mm Motivet: 470x354 mm
Signert med blyant nede t.h. på trykket: E Munch
Signert med blyant nede t.h. på det beige papiret: E Munch
1896
Woll 75.
Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 44 600–66 900EUR 39 700–59 600
Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Tilslag NOK 520 000