Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Andersen, Snorre (1914-1979)
Hus og hest

Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: Snorre Andersen

Påtegnet med tittel, signert og datert 1951 på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000