Andersen, Snorre(1914-1979)
Hus og hest
Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: Snorre Andersen
Påtegnet med tittel, signert og datert 1951 på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000