Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Fra Venezia

Olje på plate
24x33
Signert nede t.h.: O. Strømme.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000