Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Strømme, Olav (1909-1978)
Fra Venezia

Olje på plate
24x33
Signert nede t.h.: O. Strømme.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000