Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fjellandskap med vann 1869

Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1869.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000