Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Fjellandskap med vann 1869

Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1869.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000