Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Bleken, Håkon(1929-)
Hund som roter i avfall 1978

Olje på lerret
85x120
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 78

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden: "Bikkje som roter i søppel".

Bergens Kunstforening 1978.
"Do Not Go Gentle" Henie Onstad 2019.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00