Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Bleken, Håkon (1929-)
Hund som roter i avfall 1978

Olje på lerret
85x120
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 78

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden: "Bikkje som roter i søppel".

UTSTILT:

Bergens Kunstforening 1978.
"Do Not Go Gentle" Henie Onstad 2019.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering