Bleken, Håkon(1929-)
Hund som roter i avfall 1978
Olje på lerret
85x120
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 78
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden: "Bikkje som roter i søppel".
Bergens Kunstforening 1978.
"Do Not Go Gentle" Henie Onstad 2019.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00