Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Bleken, Håkon(1929-)
Liv og død 2011

Olje på lerret
173x120
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -2011

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 115 000