Bleken, Håkon(1929-)
Liv og død 2011
Olje på lerret
173x120
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -2011
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 115 000
Olje på lerret
173x120
Vurdering