Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Bleken, Håkon (1929-)
Liv og død 2011

Olje på lerret
173x120
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -2011

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 115 000