Storstein, Aage(1900-1983)
Sigarettrøyker 1948
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Storstein -48
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: Cigarettröker. nov 48. Storstein.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000