Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Storstein, Aage (1900-1983)
Sigarettrøyker 1948

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Storstein -48

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: Cigarettröker. nov 48. Storstein.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 105 000