Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Tyrefekting

Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Weidemann

UTSTILT:

Henie-Onstad Kunstsenter april-mai 1975 kat.nr. 79.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 170 000