Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Opstilling med grønnsaker 1947

Olje på lerret
110x130
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 47

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 95 000