Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Heramb, Thore (1916-2014)
Opstilling med grønnsaker 1947

Olje på lerret
110x130
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 47

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 95 000