Heramb, Thore(1916-2014)
Opstilling med grønnsaker 1947
Olje på lerret
110x130
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 47
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 95 000
Olje på lerret
110x130
Vurdering